Главная Есть вопрос? Напишите нам письмо Карта сайта
Ковшаровка Ковшаровка

 

 

Адрес:

индекс 63734 Украина
Харьковская область, г.Купянск
пгт. Ковшаровка 1-й м/р-н
Телефоны:

(05742) 6-56-14 (директор, секретарь)
(05742) х-хх-хх (завуч, учительская)
Email:

school11@fife.ru
Пишите, звоните, приходите

НАПИСАТЬ ПИСЬМО

  Учительская школы № 11
 

Графік
проведення І туру Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

№ з/п

Предмет

Дата

Відповідальний

1

Трудове навчання

03.10.2012

Швидка Т.Г., Коваленко О.В.

2

Географія

04.10.2012

Глушко Т.Л.

3

Екологія

05.10.2012

Глушко Т.Л.

4

Іноземна мова

06.10.2012

Літвін С.Ю.

5

Математика

07.10.2012

Буторіна О.Г.

6

Фізика

10.10.2012

Жадановська Л.В.

7

Російська мова і література/світова література

11.10.2012

Водолазська Н.В.

8

Історія

12.10.2012

Ільєнко О.М.

9

Інформаційні технології

13.10.2012

Буторіна О.Г.

10

Українська мова та література

14.10.2012

Лаптєва Н.І.

11

Хімія

17.10.2012

Сєргєєва І.П.

12

Біологія

18.10.2012

РоманенкоВ.М.

13

Основи правознавства

19.10.2012

Личова О.В.

14

Основи економіки

20.10.2012

Глушко Т.Л.

15

Інформатика

21.10.2012

Буторіна О.Г.

16

Астрономія

24.10.2012

Глушко Т.Л.

17

Педагогіка і психологія

25.10.2012

Водолазська Н.В.

18

Фізична культура

26.10.2012

Ковальова О.С.


Графік
проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2012/2013 навчальному році

№ з/п

Предмет

Дата

Відповідальний за команду учнів

1

Трудове навчання

03.11.2012

Довгань Л.І.

2

Російська мова та література

04.11.2012

Жукова С.О.

3

Географія

10.11.2012

Дзюба Л.П.

4

Математика

11.11.2012

Остроушко Ю. В.

5

Іноземна мова

17.11.2012

Кривошлик Л.М.

6

Фізика

18.11.2012

Малєванчик Т.К.

7

Хімія

24.11.2012

Гончарова О.М.

8

Біологія

25.11.2012

Демченко Н.О.

9

Українська мова та література

01.12.2012

Жукова С.О.

10

Інформаційні технології

02.12.2012

Дзюба Л.П.

11

Екологія

07.12.2012

Головінова Е.В.

12

Історія

08.12.2012

Остроушко Ю. В.

13

Економіка

09.12.2012

Кривошлик Л.М.

14

Астрономія

14.12.2012

Личова О.В.

15

Інформатика

15.12.2012

Малєванчик Т.К.

16

Правознавство

16.12.2012

Гончарова О.М.

17

Педагогіка і психологія

21.12.2012

Водолазська Н.В.

18

Фізична культура і спорт

22.12.2012

Демченко Н.О.


Графік
 проведення  предметних тижнів у 2012/2013 навчальному році

Зміст роботи

Дата виконання

Відповідальний

  1.  

Математика, інформатика, економіка.

ІІІ тиждень
жовтня

БуторінаО.Г..

  1.  

Початкові класи

ІІ тиждень
жовтня

Дзюба Л.П.

  1.  

Трудове навчання, образотворче мистецтво, музика.

ІІ тиждень листопада

Ковальова О.С.

  1.  

 Історія, правознавство.

І тиждень
грудня

Лаптєва Н.І.

  1.  

Іноземна мова

ІІ тиждень
грудня

Лаптєва Н.І.

  1.  

Хімія, фізика

ІІІ тиждень
січня

Буторіна О.Г.

  1.  

Російська  мова та література.

ІІІ тиждень
лютого

Лаптєва Н.І.

  1.  

Українська  мова та література.

І тиждень
березня

Лаптєва Н.І.

  1.  

Біологія

ІІІ тиждень березня

Буторіна О.Г.

  1.  

Географія.

ІІ тиждень
квітня

Буторіна О.Г.


Робочий навчальний пландля  класів    з  російською  мовою   навчання

Навчальні  предмети

Кількість годин на тиждень

Інваріантна  складова

Російська мова ( навчання грамоти)

6

Українська  мова

3

Іноземна  мова ( англійська)

1

Математика

4

Природознавство

2

Музичне мистецтво

0,5

Образотворче мистецтво

0,5

Основи  здоров’я

1

Фізична  культура

3

Трудове навчання

1

 Разом:

19+3*

Варіативна  складова

Додаткові  години  на   предмети   інваріантної складової

1

Музичне мистецтво

0,5

Образотворче мистецтво

0,5

Гранично допустиме навчальне  навантаження  на  учня  без урахування часу  на заняття 

20

 з фізичної культури

Всього фінансується з бюджету ( сумарна  кількість  годин  інваріантної і варіативної  складових)

23


Робочий навчальний пландля класів з  російською  мовою   навчання

Предмети

Кількість годин на тиждень

Інваріантна  складова

Російська мова

3

Російська мова ( читання)

3

Українська  мова

3

Іноземна мова (англійська.)

2

Математика

4

Я і Україна

1

Музика

1

Образотворче мистецтво

1

Основи  здоров’я

1

Фізична  культура

3

Трудове навчання: технічна  і художня праця

1

 Разом:

20+3*

Варіативна  складова

Додаткові  години  на   курси за вибором

2

Хореографія  (курс  за  вибором) 

1

Риторика  ( курс за  вибором)

1

Гранично допустиме навчальне  навантаження  на 
учня  без урахування часу на заняття  з фізичної
культури

22

Всього фінансується з бюджету ( сумарна  кількість 
годин інваріантної і варіативної  складових)

25

Граничний обсяг домашнього   завдання

45


Робочий навчальний план для класів з  російською  мовою   навчання

Предмети

Кількість годин на тиждень

Інваріантна  складова

Російська мова

3

Російська мова ( читання)

2

Українська  мова

2

Українська  мова  (читання)

2

Іноземна мова (англійська.)

2

Математика

4

Я і Україна :

 

Громадянська  освіта

1

Природознавство

1

Музика

1

Образотворче мистецтво

1

Основи  здоров’я

1

Фізична  культура

3

Трудове навчання: технічна  і художня  праця

1

Разом

21+3*

Варіативна  складова

Додаткові  години  на   курси за вибором:

2

Хореографія  (курс  за  вибором)

1

Риторика  ( курс за вибором)

1

Гранично допустиме навчальне  навантаження  на   учня  без урахування часу на заняття  з фізичної культури

23

Всього фінансується з бюджету ( сумарна  кількість  годин інваріантної і варіативної  складових)

26

Граничний обсяг домашнього   завдання

70

Робочий навчальний  план для класів з  російською  мовою   навчання


Навчальні предмети

Кількість годин на тиждень

Інваріантна   складова

Російська мова

3

Російська мова ( читання)

2

Українська  мова

2

Українська  мова  (читання)

2

Іноземна мова (англійська.)

2

Математика

4

Я і Україна:

 

Громадянська  освіта

1

Я і Україна. Природознавство

1

Музика

1

Образотворче мистецтво

1

Основи  здоров’я

1

Фізична  культура

3

Трудове навчання: технічна  і художня  праця

1

Разом

21+3*

Варіативна  складова

Додаткові  години  на   курси за вибором

2

Хореографія  (курс  за  вибором)

1

Риторика  (курс  за  вибором)

1

Гранично допустиме навчальне  навантаження  на   учня  без урахування часу на заняття  з фізичної культури

23

Всього фінансується з бюджету ( сумарна  кількість  годин  і інваріантної і варіативної  складових)

26

Граничний обсяг домашнього   завдання

90


 
НАУКОВО-ПРАКТИЧНЫЙ СЕМIНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛIВ СУСПIЛЬНИХ ДИСЦИПЛIН ЗНЗ МIСТА КУП'ЯНСЬКА
на базі Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 11
11 БЕРЕЗНЯ 2008 РОКУ
Тема: “Методи активізації пізнавальної активності учнів на уроках та модульних заняттях”
Відкриті модульні заняття підготували:
   

Вчитель історії ІІ категорії
Оксана Михайлівна
Ільєнко

Модульне заняття

з всесвітньої історії

в 11-А класі

на тему:

“Китай”


Вчитель історії та правознавства І категорії

Оксана Вікторівна
ЛИЧОВА

Модульне заняття

з основ правознавства

в 9-А класі

на тему:

“Судова влада в Україні”


Вчитель історії ІІ категорії

Оксана Миколаївна
МАРТОВИЦЬКА

Модульне заняття

з всесвітньої історії

в 9-А класі

на тему:

“Культура конца ХУІІ – первой половины ХІХ века.

Развитие науки и техники”