Главная Есть вопрос? Напишите нам письмо Карта сайта

 

 

Адрес:

индекс 63734 Украина
Харьковская область, г.Купянск
пгт. Ковшаровка 1-й м/р-н
Телефоны:

(05742) 6-56-14 (директор, секретарь)
(05742) х-хх-хх (завуч, учительская)
Email:

school11@fife.ru
Пишите, звоните, приходите

НАПИСАТЬ ПИСЬМО

  Учительская школы № 11
 

Розклад  занять  початкової школи   на  2012/2013 навчальний рік

Клас

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1-А

Англійська мова

Каб. №13

Музичне мистецтво

Каб. №13

Фізична культура

Каб. №13

Навчання грамоти

Каб. №13

Природознавство

Каб. №13

Фізична культура

Математика

Навчання грамоти

Навчання грамоти

Фізична культура

Математика

Навчання грамоти

Навчання грамоти

Природознавство

Математика

Основи здоров’я

Навчання грамоти

Математика

Українська мова

Трудове навчання

 

Українська мова

Українська мова

Образотворче мистецтво

 

 

 

 

 

 

 

1-Б

Фізична культура

Каб. №12

Навчання грамоти

Каб. №12

Навчання грамоти

Каб. №12

Навчання грамоти

Каб. №12

Фізична культура

Каб. №12

Англійська мова

Музичне мистецтво

Фізична культура

Навчання грамоти

Математика

Математика

Математика

Математика

Природознавство

Навчання грамоти

Природознавство

Навчання грамоти

Навчання грамоти

Образотворче  мистецтво

Трудове навчання

Основи здоров’я

Російська мова

Російська мова

 

 

 

 

 

 

 

 

2-А

Російське читання

Каб..№   4

Російська мова

Каб.№  4

Російськае читання

Каб.№  4

Російська мова

Каб.№  4

Російська мова

Каб.№  4

Математика

Математика

Англійська мова

Я і Україна

Математика

Українська мова

Українська мова

Фізична культура

Російське читання

Фізична культура

Фізична культура

Музика

Математика

Українська мова

Англійська мова

Трудове навчання

Основи здоров’я

Риторика

Хореографія

Образотворче мистецтво

 

 

 

 

 

 

 

2-Б

Українська мова

Каб.№  3

Укр.мова

Каб.№  3

Укр.мова

Каб.№  3

Читання

Каб.№  3

Риторика

Каб.№  3

Математика

Математика

Математика

Укр.мова

Математика

Фізична культура

Я і Україна

Фізична культура

Російська мова

Англійська мова

Читання

Музика

Англійська мова

Основи здоров’я

Образотворче мистецтво

Хореографія

Рос.мова

Трудове навчання

Фізична культура

 

 

 

 

 

 

 

3-А

Образотворче мистецтво

Каб.№11

Читання

Каб.№11

Українське читання

Каб.№111

Я і Україна

Каб.№111

Читання

Каб.№11

Математика

Я і Україна

Математика

Музика

Англійська мова

Українська мова

Математика

Англійська мова

Російська мова

Фізична культура

Фізична культура

Українська мова

Фізична культура

Українське читання

Математика

Російська мова

Хореографія

Трудове навчання

Риторика

Основи здоров’я

Російська мова

 

 

 

 

 

 

3-Б

Українська мова

Каб.№10

Читання

Каб.№10

Українська мова

Каб.№110

Зарубіжна література

Каб.№110

Основи здоров’я

Каб.№10

Математика

Російська мова

Математика

Я і Україна

Англійська мова

Фізична культура

Математика

Англійська мова

Музика

Математика

Читання

Образотворче мистецтво

Я і Україна

Українська мова

Російська мова

Трудове  навчання

 

Фізична культура

Риторика

Хореографія

Фізична культура

 

 

 

 

 

 

4-А

Трудове навчання

Каб.№5

Російське  читання

Каб.№5

Українська мова

Каб.№5

Російська мова

Каб.№5

Образотворче мистецтво

Каб.№5

Українська мова

Українське читання

Математика

Я і Україна

Я і Україна

Математика

Математика

Англійська мова

Музика

Математика

Російське читання

Російська мова

Фізична культура

Українське читання

Англійська мова

Фізична культура

Фізична культура

Російська мова

Риторика

Хореографія

 

Основи здоров’я

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4-Б

Я і Україна

Каб.№14

Українська мова

Каб.№14

Образотворче мистецтво

Каб.№14

Українська мова

Каб.№14

Основи здоров’я

Каб.№14


Розклад  занять  основної  та  старшої  школи на  2012/2013 навчальний рік

Клас

Понеділок

Каб

Вівторок

Каб

Середа

Каб

Четвер

Каб

П’ятниця

Каб

5-А

Природознавство/ основи здоров'я

19

Англійська мова

24

Математика

37

Російська мова

9

Історія/Етика

25

Українська мова

24

Українська література

21

Українська мова/Російська мова

24/26

Математика

21

Література

9

 

 

Образотворче мистецтво/музичне мистецтво

22/30

 

 

Фізична культура

 

Англійська мова / трудове навчання

37

 

 

 

 

 

 

5-Б

Природознавство/ основи здоров'я

19

Світова література

9

-

 

Українська література

34

Історія/Етика

25/9

Українська мова

34

Математика

21

Математика

21

Англійська мова / трудове навчання

15

Фізична культура

 

Православна культура Слобожанщини*

24

Образотворче мистецтво/музичне мистецтво

22\30

Англійська мова

15

Російська мова

9

Українська мова

34

 

 

 

 

 

 

6-А

 Образотворче мистецтво*

22

Природознавство/ фізична культура

19

Українська мова

24

Література

26

Українська література

24

Англійська мова

37

Історія

25

Географія

35

Фізична культура

 

Трудове навчання/ музичне мистецтво

30

Математика

 

Англійська мова/  українська мова

37\24

Математика

32

Етика/основи здоров'я

9

Російська мова

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-Б

Українська мова

23

Світова література

22

Англійська мова / Українська мова

22/15/23

Історія

29

Російська мова

26

Природознавство/ основи здоров'я

17

Англійська мова

22\15

Математика

19

Математика

24

Українська література

23

Фізична культура

 

Православна культура Слобожанщини/ трудове навчання

24

Географія

19

Етика*

15

Образотворче мистецтво/музичне мистецтво

22/30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7-А

-

 

Географія

35

Образотворче мистецтво/основи здоров’я

30

Хімія/музичне мистецтво

19/30

Фізика

18

Література

26

Українська мова

23

Біологія

17

Алгебра

32

Трудове навчання

 

Англійська мова

15

Геометрія

32

Українська література

23

Російська мова

26

Історія

25

Фізична культура

 

 

 

Спецкурс «Лексика  української мови»*

23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7-Б

Географія

34

Українська література

23

Образотворче мистецтво/основи здоров’я

22

Хімія/музичне мистецтво

19/30

Фізична культура

 

Англійська мова / Українська мова

22/23

Геометрія/Алгебра

21

Українська мова

23

Історія

29

Біологія

17

Фізика*

18

Російська мова

26

Алгебра

21

Світова література

26

Англійська мова

22

 

 

Трудове навчання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8-А

Фізика

37

Харківщино-
знаство/основи здоров’я

25

Література

9

*Географія

18

Англійська мова

35

Трудове навчання

 

Російська мова

9

Історія/Фізична культура

25

Фізична культура

 

Алгебра

18

Українська література

23

Біологія

17

Хімія

19

Геометрія

18

Українська мова

23

 

 

 

 

 

 

Історія

 

Спецкурс «Практикум з правопису української мови»* музичне мистецтво

23

 

 

 

 

 

 

8-Б

Українська мова

34

Харківщино-
знаство/основи здоров’я

25

Музичне мистецтво*

30

Трудове навчання

 

Фізика

17

Географія/ Фізична культура

35

Фізична культура

 

Історія

29

Світова література

9

Англійська мова

22

Геометрія

21

Російська мова

9

Біологія

17

Алгебра

21

Хімія

19

 

 

 

 

Українська література

34

 

 

Спецкурс «Практикум з правопису  української мови»*

34

 

 

 

 

 

 

Клас

Понеділок

Каб

Вівторок

Каб

Середа

Каб

Четвер

Каб

П’ятниця

Каб

9-А

Історія

17

Світова література

26

Українська література

34

Геометрія

32

Хімія

19

Біологія/ Фізична культура

29

Фізика

18

Інформатика\ Художня культура

30

Географія

35

Українська мова

34

Хімія

19

Фізична культура

 

основи здоров’я/ Трудове навчання*

 

Правознаство/ Харківщинознавство

25

Алгебра

32

 

 

Біологія

17

Англійська мова

15/37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9-Б

Українська література

24

Англійська мова

15

Правознавство /географія

25/35

Російська мова

 

Алгебра

32

Харківщинознавство/Інформатика

25

Геометрія

32

Хімія

19

Біологія

24

Фізика

24

Історія

29

Світова література

26

Художня культура/ основи здоров’я

30

Трудове навчання*

 

Українська мова

27

 

 

 

 

Фізична культура

 

 

17

Біологія/ Фізична культура

17

 

 

 

 

 

 

10

Світова література

27

Українська мова

 

Інформатика/ Фізика

26

Історія/ Англійська мова

36/15

Геометрія

21

Історія

36

Біологія

24

Алгебра

21

Хімія/ Російська мова

17-26

Українська література

24

Фізична культура

17

Географія

35

Історія

36

Технології /спецкурс « Основи Інтернету»

 

Фізика

27

 

 

Спецкурс «Стилістика  сучасної української мови»*

24

Захист Вітчизни/Правознавство

29

 

 

Англійська мова

15

 

 

 

 

 

 

11-А

Фізика*

18

Фізика

18

Біологія

17

Економіка/ Історія

35

Хімія

19

Геометрія

27

Англійська мова

37

Українська література

34

Історія

36

Екологія

35

Українська мова

34

Алгебра

27

Світова література/ Англійська мова

9/
37

Алгебра/ Біологія

27/17

Біологія

17

спецкурс « Основи Інтернету»*

 

 

 

Захист Вітчизни/ Людина і світ

29

Фізична культура

 

Інформатика/ Технології

 

 

 

 

 

 

 

11-Б

Історія

36

Історія

36

Хімія/ Англійська мова

17/15

Біологія

17

Українська мова

34

Фізика

18

Економіка/
Людина  і світ

34/36

Історія

36

Історія

36

Геометрія

27

Інформатика/ Алгебра

27

Фізична культура

 

Українська література

34

Англійська мова

15

Світова література

26

спецкурс « Основи Інтернету»/ Психологія

26

Астрономія*

 

Захист Вітчизни/
Спецкурс
 «Рівний- рівному»

29

 

 

Технології*

 

 

 

 

 

 

 


РОЗКЛАД ГУРТКІВ

Назва гуртка

Час роботи

ПІБ керівника

1

Хореографічний ( І група)

П’ятниця
14.00-14.40

Гутнік І.В.

2

Хореографічний ( ІІ  група, 1Б )

П’ятниця
11.15-11.50

Гутнік І.В.

3

Хореографічний ( ІІІ група,1А)

Четвер
11.15-11.50

Гутнік І.В.

4

Картинг ( І група)

Четвер
16.00-17.30

Коваленко О.В.

5

Картинг ( ІІ група)

П’ятниця
16.00-17.30

Коваленко О.В.

6

Гурток образотворчого мистецтва

Вівторок
14.15-15.00

Лапіна Н.О.

7

П’ятниця
14.15-15.00

8

Спортивний (баскетбол)

П’ятниця
16.00-16.45

Ульяновський  О.Г.

9

Спортивний ( бокс )

Вівторок
16.00-17.30

Домашенко І.А.

10

Спортивний (гімнастика)

П’ятниця

Ковальова О.С.

11

Гурток військово-патріотичного  виховання  (І група) «Юний стрілець»

Вівторок
14.30-16.00

Коваленко О.О.

12

Гурток військово-патріотичного  виховання  (ІІ група) « Влучний стрілець»

Середа
15.30-17.00

Коваленко О.О.


НАШ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ

Ф.И.О. УЧИТЕЛЯ

ЗВАНИЕ

ДОЛЖНОСТЬ
КЛАССНОЕ РУКОВОДСТВО

ПРЕДМЕТ

Шляхова Зоя Володимирівна вчитель-методист
директор
російька мова та література
Будьонна Вікторія Костянтинівна вчитель-методист
заступник директора з НВР
фізика
Бітюцька Олена Леонідівна  
заступник директора з НВР
математика
Власюк Лариса Миколаївна  
заступник директора з ВР
математика
Романенко Валентина Миколаївна старший вчитель
6-Б
біологія
Попова Галина Іванівна старший вчитель
8-А
українська мова та література
Сєргєєва Ірина Петрівна старший вчитель
9-А
хімія
Глушко Тетяна Леонідівна старший вчитель
11-А
географія
Петрова Наталя Петрівна  
8-Б
українська мова та література
Лаптева Наталія Іванівна  
10
українська мова та література
Литвиненко Олена Миколаївна  
російька мова та література
Водолазська Наталія Віталіївна  
6-А
російька мова та література
Ільєнко Оксана Михайлівна  
11-Б
історія
Мартовицька Оксана Миколаївна  
5-А
історія
Личова Оксана Вікторівна  
7-Б
історія
Лебединська Олена Сергіївна  
англійська мова
Літвін Світлана Юріївна  
англійська мова
Коваленко Олена Богданівна  
9-Б
англійська мова
Заїка Олена Михайлівна  
англійська мова та зарубіжна література
Буторіна Олена Геннадіївна  
7-А
математика
Жадановська Людмила Вікторівна  
5-Б
математика
Дзюба Лариса Петрівна  
3-А
вчитель початкових класів
Малєванчик Тетяна Костянтинівна  
1-Б
вчитель початкових класів
Довгань Людмила Іванівна  
1-А
вчитель початкових класів
Остроушко Юлія Вікторівна  
3-Б
вчитель початкових класів
Кривошлик Лариса Миколаївна  
2-А
вчитель початкових класів
Жукова Світлана Олександрівна  
2-Б
вчитель початкових класів
Демченко Ніна Олексіївна  
4-А
вчитель початкових класів
Гончарова Олена Миколаївна  
4-Б
вчитель початкових класів
Головінова Ельвіра Володимирівна  
педагог-організатор
Швидка Тетяна Григорівна     трудове навчання
Коваленко Олександр Валентинович     трудове навчання
Ковальова Ольга Степанівна     фізичне виховання
Ульяновський Олександр Геннадійович     фізичне виховання
Домашенко Ігор     фізичне виховання
Літвінова Ірина Володимирівна     музичне мистецтво
Лапіна Надія Олександрівна     образотворче мистецтво